18 אוגוסט
1925 שנה המועצות שחמט אליפות 262 התקיימה מ-11 באוגוסט ל-6 בספטמבר 1925 בלנינגרד. הפתיחה התקיימה ב-10 באוגוסט בבית של מדענים. קייב מאסטרו F. P. Bogatyrchuk, בלארוסית אלוף נ. רוזנטל ו מאסטרו א Smorodsky נעדרו מן הטורניר.
1933 שנה ברית המועצות שחמט אליפות 263 התקיימה מ-16 באוגוסט עד ספטמבר 9, 1933 בלנינגרד.
1934 שנה כדורגל אליפות 390 התקיימה מ-19 במאי עד אוקטובר 24. האליפות נערכה על ידי במדורי הספורט תחת לנינגרד האזורית המועצה של האיגודים המקצועיים (LOSPS) את לנינגרד האזורית המועצה של התרבות הפיזית (LOSFC) בתור יחיד אליפות — הגבוה ביותר בקבוצה (העונה זה נקרא קבוצה ראשונה) שיחק באליפות של לנינגרד, כל שאר קבוצות האליפות של LOSPS.
1935 שנה כדורגל אליפות 391 התקיימה מ-18 במאי עד ה-12 באוקטובר. האליפות נערכה על ידי במדורי הספורט תחת לנינגרד האזורית המועצה של התרבות הפיזית (LOSFC) את לנינגרד האזורית המועצה של האיגודים המקצועיים (LOSPS). הזוכה ב קבוצה א הייתה קבוצת דינמו.
1943 שנה בגביע מצור לנינגרד 386 כוס (15 באוגוסט — ספטמבר 5; 32 משתתפים) שיחק, אשר זכה על ידי דינמו צוות (א Taubin, נ Barabanov, ס איגורוב, אני Volchkov, נ Shchekolev, וי Semenov, וי Kuchin, וי Ovchinnikov, א Vorokhanov, ג. לוי, ב. ניקיטין) ו-הנוער באליפות ערים.
1943 שנה באליפות מצור לנינגרד 385 האליפות התקיימה (4 ביולי-31 באוקטובר), שבו 20 קבוצות לקחו חלק. האלוף של העיר היה צוות של Bystrov יחידה צבאית, אשר ייצג את חטיבת המילואים תחת פיקודו של יה. ג. Bystrov.
1953 שנה על תואר אלוף העולם בשחמט בין אלוף העולם 257 על תואר אלוף העולם בשחמט בין אלוף העולם ל Rudenko ו לנג ר. א. Bykova נערך 15 אוגוסט ספטמבר 20, 1953 בלנינגרד. המשחק היה משוחק בבית של תרבות הגופנית עובדים (22 Khalturina רחוב).
1990 שנה Burmistrova נולד 504 של ספורט רוד. 18.08.1990 מאמנים: טי. פי Danilova המחלקה: אתלטיקה-לזרוק
2012 שנה חוף כדורגל אליפות 432 התקיימה מ-30 במאי-אוגוסט 19, 2012. הסיבוב האחרון נערך ב-סנט פטרסבורג ב-19 באוגוסט, 2012 בין לוקומוטיב ו Kristall הקבוצות הסתיים עם ניצחון של עובדי הרכבת.
2022 שנה הקיץ ספורט תחרות 2022 402 מתקיים בין ה-10 ל-2 באוקטובר 2022 בין הנושאים של הפדרציה הרוסית בקרב הספורטאים החזקים ביותר. תחרויות מתקיימות בו מתקני ספורט ב-12 אזורים של רוסיה ב-39 ספורט. ה-All-רוסי ספורט תחרות החזקים ביותר, מאורגן על ידי משרד הספורט של הפדרציה הרוסית
ינואר
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 האישה הבינלאומי יום ספורט
| 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
פברואר
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 ספורט חורף יום ברוסיה
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 הבינלאומי טאג של מלחמת יום
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 |
מרתה
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 העולם Kabaddi יום
|
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
אפריל
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 עולם טניס שולחן יום
| 7 |
8 | 9 | 10 שחקן של יום
| 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 כדורגל יום
| 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 הבינלאומי לוח משחקים היום
| 30 |
אולי
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 יום של התנועה לבריאות
| 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 העולם הליכה נורדית יום
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
ג ון
2024
יולי
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 הבינלאומי עיתונאי הספורט של היום.
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ספורט אלקטרוני יום ברוסיה
|
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 הבינלאומי שחמט יום
| 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 צניחה חופשית יום ברוסיה
| 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
אוגוסט
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 הבינלאומי לטיפוס הרים יום
| 9 כדורעף מסיבת יום הולדת.
| 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
ספטמבר
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 מיני גולף יום
| 22 |
23 דמקה יום
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
אוקטובר
2024
Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
---|---|---|---|---|---|---|
1 -רוסית הליכה יום
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 צוללן יום
| 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 עולם ג ודו יום
| 29 -רוסית התעמלות יום
| 30 המאמן של יום ברוסיה
| 31 |